0

Pokój (4)

Sortuj
845,00 zł
Nowość
Duży Dywan Simon Szybki podgląd

Duży Dywan Simon

1 250,00 zł
Nowość
Dywan Camila 220 cm Szybki podgląd

Dywan Camila 220 cm

2 450,00 zł
Nowość
Dywan Camila 260 cm Szybki podgląd

Dywan Camila 260 cm

2 950,00 zł
Pokaż

Pokój

Ozdoby własnoręcznie robione do pokoju

Przy urządzaniu przestrzeni dla najmłodszych, bardziej niż gdziekolwiek indziej liczy się troska o detale. Proponowane przez nas dodatki do pokoju zrobione własnoręcznie zbudują przytulny klimat w każdym wnętrzu. Odznaczają się piękną kolorystyką oraz ciekawym wzornictwem, które przykuwa wzrok nawet najmłodszych.

Nasza oferta to produkty dla niemowlaków i starszaków. Przy ich pomocy stworzysz wygodne miejsce do odpoczynku, a z czasem też kreatywną przestrzeń do nauki. Dużą zaletą dekoracji, które powstają w polskich pracowniach handmade, jest możliwość ich personalizacji. Większość tekstyliów zamówisz w wersji z dedykacją lub wyhaftowanym imieniem nowego właściciela. Ciekawym pomysłem są również napisy na ściany, które składają się z liter — ze styroduru lub tkaniny układających się w imię mieszkańca.

Własnoręcznie robione ozdoby do pokoju stanowią również inspirację prezentową. Możesz kupić je na baby shower lub podarować rodzicom i dziecku podczas pierwszego spotkania po porodzie. Każda okazja będzie dobra, aby obdarować bliskie osoby wyjątkowo sentymentalnymi upominkami, które pozostaną w ich domu na wiele lat — po pewnym czasie już „tylko” jako pamiątka.

Jakie dekoracje wybrać do pokoju dziecka?

Projektując miejsce dla najmłodszych domowników, warto postawić na własnoręcznie robione ozdoby do pokoju. Są one szczególnie popularne wśród osób, które szykują się do powitania malucha na świecie. W otoczeniu niemowlaka powinny znaleźć się estetyczne, miękkie i bezpieczne produkty — zadbaj o to, aby nie brakło ich w łóżeczku oraz wózku.

Własnoręcznie zrobione dodatki do pokoju warto dobierać zgodnie z upodobaniami dziecka, a te zmieniają się dynamicznie! Początkowo malucha cieszą kolory i wesołe wzory, z czasem wymagania rosną, a przedszkolak potrafi już dobitnie zaprezentować swoje zdanie.

Dla starszaka mamy równie dużo produktów, które zachwycają oryginalnym designem. To np. tekstylia zdobione nadrukami przedstawiającymi bohaterów z ulubionych bajek (Świnka Peppa, Spongebob, Psi Patrol) czy pudła na skarby.

Dzięki dużemu zróżnicowaniu pod względem rozmiarów, wyglądu oraz kolorystyki własnoręcznie zrobione dodatki do pokoju bez trudu dopasujesz do stylu, jaki panuje w pomieszczeniu zajmowanym przez malucha.

Tekstylia dla niemowlaka i starszaka

Dużą część naszej oferty stanowią tekstylia. Estetyczne kołderki i poduszki zrobione własnoręcznie to dodatki do pokoju, które pełnią funkcję praktyczną, ale też dekoracyjną. Potrzebujesz ich już na etapie kompletowania wyprawki — do kołyski, łóżeczka czy wózka.

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy:

  • poduszeczki — okrągłe, prostokątne lub motylki. Na początkowym etapie wystarczające będą poduszki płaskie. Z biegiem czasu możesz wymienić je na wersje z wypełnieniem. Większość z nich można prać w pralce,
  • kołderki — w różnych rozmiarach. Dostępne podobnie jak poduszki w wersji z wypełnieniem lub bez,
  • kocyki — bawełniane, minky, szydełkowe, pikowane wafle,
  • komplety pościeli — gotowe zestawy do powlekania poduszek i kołder, w różnych wzorach i rozmiarach do wyboru. W tej kategorii są też śpiworki dla przedszkolaków, rożki oraz beciki.

Zrobione własnoręcznie dodatki do pokoju, wózka i kołyski są wielofunkcyjne. To zasługa tego, że większość jest dwustronna — z jednej strony powleczona miękkim polarem minky, z drugiej przewiewną tkaniną bawełnianą. Dzięki temu w każdych warunkach gwarantują wysoki komfort termiczny.

Bezpieczne produkty dla dzieci

Nawet jeżeli dodatki do pokoju dziecka mają odgrywać rolę głównie dekoracyjną, powinny być bezpieczne. Maluchy mają bowiem setki pomysłów na ich wykorzystanie — nie zawsze zgodnie z założonym przeznaczeniem. Dlatego zrobione własnoręcznie produkty:

  • powstają z materiałów mających certyfikat Öko-Tex Standard 100,
  • mają wkłady antyalergiczne (poduszki, kołderki),
  • są bardzo starannie wykończone.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem naszego sklepu, w którym znajdziesz wyłącznie polskie produkty dla najmłodszych. Proponujemy własnoręcznie robione ozdoby do pokoju, a także szereg praktycznych akcesoriów. Wśród nich są zestawy pościeli, koce, literki do przymocowania na ścianie, przytulanki, obrazki, zawieszki oraz wiele innych.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza jest Rękodzieło "DAMITU" na Szlaku Łęgów Odrzańskich Marta Doberstein z siedzibą w Chobieni, przy ul. Górnej 17, 59-305, NIP: 6922019502, e-mail: administrator@damitu.pl, nr tel. +48 783-004-357. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.